מדריך: איך לאפס אייפון 4 פרוץ?

רשומה רגילה

אז החלטת להתחיל דף חדש ולאפס את האייפון על כל תכולתו? ניסית אתחול דרך 'הגדרות', ומחוון ההמתנה מסתובב כבר שלוש שעות? מדריך לאתחול מלא לאיפוס טוטלי, מתמשך, סופי, סופני, ויש גם כלב בסיפור.

יש כמה דרכים בדוקות לאיפוס אייפונים סרבנים. אני בטוח שאחת הדרכים המוצעות כאן בוודאי תתאים לכם. (הוראות רציניות תמצאו בסוף המדריך).

1. איפוס טוטלי בעזרת מכבש

יש להניח את האייפון על קרקע מוצקה, עם הפנים כלפי מעלה. להתניע את המכבש, ולהניח לו לעבור מעליו באיטיות. לאיפוס טוטאלי בטוח, מומלץ לחזור על הפעולה באמצעות שילוב להילוך אחורי.

בסיום התהליך יש לקחת את האייפון, וליהנות ממכשיר מאופס ונקי לחלוטין.

steamrollers2. איפוס מתמשך בעזרת רכבת

במקרה שאין לכם מכבש זמין בהישג יד. תוכלו לגשת לפסי הרכבת הקרובים לאזור מגוריכם, ולמקם את האייפון על גבי המסילה.

כעת יש להמתין, זמן המתנה ממוצע של 50 דקות, בדומה לאתחול בעזרת אייטונס. תוכלו להביא איתכם טאבלט אנדרואיד כדי להנעים את זמן ההמתנה.

ברגע שהרכבת מגיעה, אל תעשו כלום, אל תנתקו שום דבר. הרכבת תעבור מעל גבי האייפון, וכל הקרונות יעברו אחרי הקטר הראשי וכך יתבצע 'אתחול מתמשך' שלא משאיר למכשיר מקום להגיב עם הודעות כמו 'אתה בטוח?' או 'מגבה את מכשירך' וכדומה שתכליתן לתסכל אותך ולהכשיל את האיפוס.

בסיום המעבר, יש לאסוף את האייפון המאופס ולתת אותו במתנה למישהו שלא מבין בדברים האלה.

3. איפוס ברמת החומרה בעזרת כלב

אזהרה: זהו איפוס אגרסיבי לחלוטין, הכולל ירידה לרמת החומרה. וזה מאפס גם את הנרתיק, המטען, האריזה, ספר ההוראות, כבל הנתונים וגם המגן מסך. כך שלמעשה, אתם מקבלים כאן איפוס פיזי מלא שלא תמצאו בשום שיטה אחרת.

אם הכלב שלכם מגלה התמצאות רבה יותר מכם בנושאי העדפת תוצרת סלולרית, תוכלו להיעזר בו להשגת אפקט איפוס מיוחד במינו.

בסיום תהליך האיפוס שלוקח בין 3 דקות לכלב מהיר, ל-10 דקות לכלב יסודי – עליכם להעניק לחיה תווית של 'כלב השנה בבחירת אלקטרוניקה'.

במקביל עליכם לשמור את האייפון המאופס באחת המגירות בבית, ולקלל בשקט בכל פעם שתפתחו את המגירה בחיפוש אחר דבר מה שנעלם. ברגע יציאת דגם האייפון הבא, עליכם לזרוק את זה המאופס, ולעבור מיד לאיפוס הדגם החדש באופן המתואר לעיל…

הערה: שיטה זו תומכת בכל גרסאות ודורות האייפון.

4. עכשיו ברצינות: איפוס בעזרת אייטונס

אם נשארתם עם המדריך הזה עד כאן, כנראה שאתם לא באמת זקוקים לאיפוס אייפון פרוץ. ואתם לא נושכים שפתיים בתסכול לעומת מחוון ההמתנה המתגלגל במשך שלוש שעות. אז רק לטובת גולשים שבאמת זקוקים לפיסת המידע הזו, בבקשה:

בשונה מאיפוס הגדרות, לא ניתן לבצע מחיקת כל התוכן במכשיר שעבר ג'יילברייק, יש לבצע זאת עם חיבור לאייטונס.

1. חבר לאייטונס.

2. היכנס למצב DFU, על ידי לחיצת כפתור ההפעלה ולחצן הבית בו זמנית – עד שהמסך משחיר ונדלק מחדש עם לוגו אפל. עזוב את כפתור ההפעלה והמשך ללחוץ על הבית.

3. ברגע שהמכשיר מזדהה באייטונס, נווט אל ההגדרות (בתוכנה, לא במכשיר), ואפס אותו.

4. בשלב זה הימנע מלהסכים לבקשה להוריד ולהתקין מחדש את מערכת ההפעלה העדכנית, זה לא יעבוד, אתה תמתין לשווא. ההתקנה העדכנית תתרחש אוטומטית אחרי האיפוס.

קישורים

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל

אתה מגיב באמצעות חשבון Google שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s